Eclipse Ultra-Black Panel Słoneczny



Eleganckie życie




Eclipse



Typ i nie. komórki: Mono-csrystalline 158.75 x 158.75 mm
Liczba komórek: 60 (6X10)
Wymiary: 1665 x 1002 x 35mm
Waga: 19.0 kg
Skrzynka przyłączeniowa: IP 67 rated
Kabel wyjściowy: 1 x 4.00mm2 , 900mm length or customized
Typ złącza: MC 4 / MC 4 compatible
Hail resistance:: Max. 28 mm, at 23 m/s
Obciążenie wiatrem: 2400 Pa / 244 kg/m2
Obciążenie mechaniczne: 5400 Pa/ 550 kg/m2

DANE TECHNICZNE

AE HM6-60 Series 305W-335W

SpecyfikacjeAE305HM6-60AE310HM6-60AE315HM6-60AE320HM6-60AE325HM6-60AE330HM6-60AE335HM6-60
Nominal max. Leistung Pmax (Wp)305310315320325330335
Maksymalne napięcie zasilania Vmp (V)32.8033.0033.2033.4033.6133.8134.02
Maksymalny prąd mocy Imp (A)9.309.409.499.599.689.799.85
Napięcie otwartego obwodu Voc (V)40.3140.5040.7040.9041.1041.3141.49
Prąd zwarciowy Isc (A)9.839.9210.0410.1510.2010.3710.49
Wydajność modułu (%)18.2818.5818.8819.1819.4819.7820.08
Tolerancja mocy Pmax (WP)0 / + 5
Maximum system voltage DC (V)1000
Maximale Nennleistung der Serien-Sicherung (A)15
Temperatura robocza-40 to +85
Temp. Koeffizienten von Pmax (% / C)-0.37
Temp. Koeffizienten von Voc (% / C)-0.28
Temp. Koeffizienten von Isc (% / C)0.048
Nom. Betriebszellentemperatur ©45+-2

Subscribe to receive discounts and updated pricing first!